Wróć do listy

Warszawa, Praga-Południe

197 156 zł
4 323 zł/m2
Mieszkanie 45,61 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-74%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 197 156 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 45,61 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Rębkowska 11
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 26 288 zł
Numer oferty 59X138181
Termin wpłaty wadium 18-01-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 262 875,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 197 156,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 26 287,50 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BGŻ o/Warszawa 48 20300045 1110 0000 0216 6900.

Historyczne ceny