Wróć do listy

Warszawa, Bielany

245 250 zł
5 150 zł/m2
Mieszkanie 47,62 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-68%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 245 250 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 47,62 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Słodowiec 1
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 32 700 zł
Numer oferty 58X135839
Termin wpłaty wadium 17-01-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 327 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 245 250,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 32 700,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BRE Bank S.A. 71 11402017 0000 4002 0986 2139.

Historyczne ceny