Wróć do listy

Wielgoszcz, zachodniopomorskie

24 300 zł
Działka 0.61 ha Przetarg Wadium do 14-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 24 300 zł
Miasto Wielgoszcz
Powierzchnia 0.61 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 800 zł
Numer oferty 537390X1258567383
Termin wpłaty wadium 14-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka rolna o powierzchni 0,6100 ha położona jest w miejscowości Wielgoszcz w gminie Recz, w województwie zachodniopomorskim. Nieruchomość wystawiona jest w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 24 300 zł, wyznaczonym na 18.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.