Wróć do listy

Wąsosz, śląskie

14 000 zł
Działka 0.27 ha 2 działek Przetarg Wadium do 25-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 14 000 zł
Miasto Wąsosz
Powierzchnia 0.27 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 2
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 800 zł
Numer oferty 536655X1256846013
Termin wpłaty wadium 25-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Wąsosz (gmina Koniecpol) obejmuje dwie działki ewidencyjne, przeznaczone do nabycia w drodze pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego. Przetarg zaplanowano na 29 września 2026 r. w budynku urzędu w Koniecpolu.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.