Wróć do listy

Żernica, śląskie

95 000 zł
Działka 0.0344 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 95 000 zł
Miasto Żernica
Powierzchnia 0.0344 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 9 500 zł
Numer oferty 528139X1236901541
Termin wpłaty wadium 04-08-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY PILCHOWICE
o g ł a s z a:
drugi przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż części nieruchomości gruntowej niezabudowanej
położonej w miejscowości Żernica, stanowiącej własność Gminy Pilchowice
wraz z ustanowieniem za wynagrodzeniem służebności przechodu i przejazdu
na części nieruchomości położonej w miejscowości Żernica, stanowiącej
własność Gminy Pilchowice

Przedmiotem sprzedaży jest część nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w miejscowości
Żernica przy ul. Górniczej, oznaczonej w ewidencji gruntów jako dz. ew. nr 366/90 ark. mapy 6 obręb
Żernica o pow. 0,0344 ha


1. Cena nieruchomości:
Cena wywoławcza nieruchomości została ustalona na kwotę:
95 000,00 zł (słownie: dziewięćdziesiąt pięć tysięcy złotych 00/100)


Przetarg odbędzie się dnia 11 sierpnia 2026r. o godz. 10:00 w sali przy ul. Damrota 5 44-145
Pilchowice (naprzeciwko budynku Urzędu Gminy Pilchowice).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.