Rączna, małopolskie
Szczegóły
Opis
ogłasza drugie przetargi ustne nieograniczone
na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości,
stanowiących własność Gminy Liszki tj.:
Nieruchomość oznaczona jako działka ewidencyjna nr:
1545/125 o pow. 0,1301ha, obręb Rączna, gm. Liszki, objęta księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X
Cena wywoławcza brutto nieruchomości: 377.300,00 zł (w tym 23% VAT)
(słownie: trzysta siedemdziesiąt siedem tysięcy trzysta złotych, 00/100)
Wadium: 50.000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych, 00/100).
Drugie przetargi odbędą się w dniu 20 sierpnia 2026 r. w sali obrad znajdującej się w Liszkach przy
ul. Tynieckiej 1 (I piętro),
Wadium należy wpłacić do dnia 14 sierpnia 2026 roku na rachunek bankowy Urzędu Gminy Liszki
Nr 71 8591 0007 0210 0000 0068 0014 prowadzony przez Krakowski Bank Spółdzielczy Oddział
w Liszkach.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie