Rączna, małopolskie
Szczegóły
Opis
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości stanowiącej własność Gminy Liszki
położonej w miejscowości Rączna, gmina Liszki objętej Księgą Wieczystą
nr XXXX/XXXXXXXX/X utworzonej z działek ewidencyjnych numer 1380/2, 1381/2
i 2202/2 o łącznej pow. 0,3648ha.
Cena wywoławcza wynosi: 898.000,00 zł brutto ( w tym 23% VAT)
(słownie: osiemset dziewięćdziesiąt osiem tysięcy złotych 00/100)
Wadium wynosi: 170.000,00 zł
(słownie: sto siedemdziesiąt tysięcy złotych 00/100)
Przetarg odbędzie się w dniu 30 sierpnia 2022 roku o godzinie 12:00 w budynku GOPS, który znajduje się przy ul. Św. Jana Kantego 5, 32-060 Liszki (obok OSP Liszki).
Wadium w wysokości 170.000,00 zł należy wpłacić do dnia 25 sierpnia 2022 roku na rachunek Urzędu Gminy Liszki nr: 71 8591 0007 0210 0000 0068 0014 prowadzony przez Krakowski Bank Spółdzielczy oddział w Liszkach.
Warunkiem udziału w przetargu jest wniesienie wadium przez uczestnika przetargu w pieniądzu (PLN) w podanej wyżej wysokości i terminie - w tytule należy podać: „wadium dz. nr 1380/2, 1381/2 i 2202/2 obr. Rączna”.
Za termin wniesienia wadium uważa się dzień wpływu wadium na wskazany rachunek bankowy.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie