Wróć do listy

Krostoszowice, śląskie

31 200 zł
Działka 0.5119 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 31 200 zł
Miasto Krostoszowice
Powierzchnia 0.5119 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 200 zł
Numer oferty 527197X1234695377
Termin wpłaty wadium 24-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 31 200,00 zł

Powierzchnia: 0,5119 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-07-30

Data publikacji: 2026-07-15

Data zakończenia publikacji: 2026-07-31

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: CZE.WKUZ.MI.4240.80.2025.DU.148

Oddział terenowy KOWR: OT Częstochowa (Mikołów)

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Numer działki: 368/6 369/5

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ŚLĄSKIE , wodzisławski , Godów , Krostoszowice



Teren zieleni niskiej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.