Wróć do listy

Świerklaniec, śląskie

260 000 zł
Działka 0.0692 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 260 000 zł
Miasto Świerklaniec
Powierzchnia 0.0692 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 26 000 zł
Numer oferty 526773X1233702369
Termin wpłaty wadium 07-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Świerklaniec ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości stanowiących własność Gminy Świerklaniec.



1.2. Nieruchomość składającą się z działki numerze 3180/8 o powierzchni 0,0692 ha, położoną w gminie Świerklaniec, w obrębie ewidencyjnym Świerklaniec, zapisaną w księdze wieczystej prowadzoną przez Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach. Cena wywoławcza wynosi 260 000,00 zł. Wadium wynosi 26 000,00zł.





2. Przetargi odbędą się dnia 11.08.2026 r. o godz. 10:00, w Urzędzie Gminy w Świerklańcu, w pokoju nr 9.

3. Wadium należy wnieść w pieniądzu, tak aby zostało zaksięgowane na koncie Urzędu Gminy Świerklaniec - Bank Spółdzielczy w Świerklańcu Nr: 47 8467 0001 0000 0026 2000 0003, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 07.08.2026 r.

4. Ogłoszenie o przetargu zostało podane do publicznej wiadomości na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy Świerklaniec (I piętro), na stronie Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.swierklaniec.pl w zakładce MENU PRZEDMIOTOWE/Nieruchomości/ Przetargi/Rok2026.

5. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Referatu Geodezji, Planowania Przestrzennego, Gospodarki Gruntami i Nieruchomościami Urzędu Gminy Świerklaniec, ul. Młyńska 3, pok. 1, tel. (32) 284 74 68.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.