Wróć do listy

Lubecko, śląskie

114 800 zł
114 800 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 114 800 zł
Miasto Lubecko
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Cmentarna 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 17 220 zł
Numer oferty 526497X1233055977
Termin wpłaty wadium 25-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 1224/16
Typ licytacjistacjonarna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lublińcu Marcin Pierzchała Kancelaria Komornicza nr II w Lublińcu
Początek26.08.2026 07:30
Zakończenie26.08.2026 21:59
Przystąpienie do25.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania114 800,00 zł
Suma oszacowania172 200,00 zł
Rękojmia17 220,00 zł
Adres nieruchomości
AdresCmentarna
Miejscowość42-700 Lubecko
Województwośląskie
Oględziny nieruchomości
AdresCmentarna, 42-700 Lubecko
Termin2026-08-11, godz. 09:00–15:00
Opis

Nieruchomość gruntowa w skład której wchodzi działka nr ewid. 2639/526 zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie wolnostoiącej o powierzchni zabudowy 69,00 m2 ( wg wypisu z kartoteki budynków).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.