Kośmidry, śląskie
Szczegóły
Opis
w dniu 24-09-2024, o godz. 14:00
w kancelarii komornika
odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości, położonej ,Kośmidry, 42-772 Pawonków której właścicielem jest dla której Sąd Rejonowy w Lublińcu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
OPIS NIERUCHOMOŚCI:
Nieruchomość gruntowa niezabudowana stanowiąca działkę nr ewid. 132/27 o pow. 0,5886 ha o charakterze leśnym, zadrzewiona. Działka posiada dostęp do drogi szutrowej (działka ewid, nr 24, ul. Lubliniecka). Kształt działki zbliżony do trapezu o wymiarach ok 32m x 180m. Zgodnie ze stanem aktualnym działka nie jest objęta uproszczonym planem urządzenia lasu. Działka zadrzewiona, skład gatunkowy z przewagą sosny oraz brzozy. Wiek drzewostanu: około 80 lat. Przedmiotowa nieruchomość objęta jest księga wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez V Wydział Ksiąg wieczystych w LubliŃcu Zgodnie ze studiu, uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Pawonków przyjętego Uchwałą nr XXIII/151/2017 Rady Gminy Pawonków z dnia 28 lipca 2017r, działka ewid. nr 132/27 położona w miejscowości Kośmidry leży w kompleksie oznaczonym jako: - L1 - tereny lasów
Suma oszacowania wynosi 47 300,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 35 475,00 zł. Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 części sumy oszacowania tj. 4 730,00 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmia może być złożona komornikowi w gotówce, poleceniem przelewu na rachunek komornika nr: 48 8457 0008 2006 0107 3479 0001.
Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie