Wróć do listy

Wojkowice Kościelne, śląskie

9 630 200 zł
Działka 1.4512 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 9 630 200 zł
Powierzchnia 1.4512 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 963 020 zł
Numer oferty 523987X1227177557
Termin wpłaty wadium 14-08-2026 Co to znaczy?

Opis

ORLEN Spółka Akcyjna
Siedziba w Płocku: ul. Chemików 7, 09-411 Płock, tel. +48 24 256 00 00
Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
XX Wydział Gospodarczy pod numerem 0000028860
NIP 774 00 01 454, BDO 000007103, kapitał zakładowy/kapitał wpłacony: 1.451.177.561,25 zł
www.orlen.pl



NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWE NIEZABUDOWANE


Wojkowice Kościelne

numer działki 31/2, 70



Termin składania ofert: 14.08.2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.