Wróć do listy

Wyry, śląskie

277 100 zł
Działka 0.1032 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 277 100 zł
Miasto Wyry
Powierzchnia 0.1032 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 28 000 zł
Numer oferty 523788X1226711499
Termin wpłaty wadium 13-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 277 100,00 zł

Powierzchnia: 0,1032 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-07-16

Data publikacji: 2026-07-01

Data zakończenia publikacji: 2026-07-17

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: CZE.WKUZ MI.4240.275.2023.MK.89

Oddział terenowy KOWR: OT Częstochowa (Mikołów)

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Numer działki: 186/10

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ŚLĄSKIE , mikołowski , Wyry , Wyry



Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług; drogi publiczne klasy głównej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.