Wróć do listy

Goleszów, śląskie

52 500 zł
Działka 0.5169 ha 3 działek Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 52 500 zł
Miasto Goleszów
Powierzchnia 0.5169 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 300 zł
Numer oferty 523766X1226659975
Termin wpłaty wadium 13-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 52 500,00 zł

Powierzchnia: 0,5169 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-07-16

Data publikacji: 2026-07-01

Data zakończenia publikacji: 2026-07-17

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: CZE.WKUZ.MI.4240.76.2026.MG.12

Oddział terenowy KOWR: OT Częstochowa (Mikołów)

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Numer działki: 1220/34 1209 3709/2

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ŚLĄSKIE , cieszyński , Goleszów , Goleszów



Tereny rolniczej przestrzeni produkcyjnej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.