Wróć do listy

Marklowice, śląskie

160 000 zł
Działka 0.1074 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 160 000 zł
Miasto Marklowice
Powierzchnia 0.1074 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 1
Ulica Zielona
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 16 000 zł
Numer oferty 523674X1226444511
Termin wpłaty wadium 08-07-2026 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY MARKLOWICE
ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości
gruntowych położonych przy ul. Zielonej, przeznaczonych na cele zabudowy
mieszkaniowej jednorodzinnej
Nieruchomości są niezabudowane, położone przy ul Zielonej, w bliskiej odległości od szkoły
podstawowej i przystanku autobusowego.
Obciążenia nieruchomości: brak.


Nieruchomość II: działka nr: 423 (dawny: 489/29), o pow. 0,1074 ha, KW Nr
XXXX/XXXXXXXX/X, przeznaczenie w planie miejscowym: 7 MN2 - tereny zabudowy
mieszkaniowej jednorodzinnej, 4 ZP - tereny zieleni urządzonej,

Cena wywoławcza: 130.081,31 zł netto + 23%VAT = 160.000,00 zł brutto;
wadium: 16.000,00 zł



Wadium winno być wniesione w formie pieniężnej do dnia 8 lipca 2026 r. na konto
Urzędu Gminy Marklowice w ING Banku Śląskim S.A. w Katowicach o / Wodzisław Śl.
Nr 40105014031000000402466569.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.