Wróć do listy

Myszków, śląskie

270 000 zł
Działka 0.3715 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 270 000 zł
Miasto Myszków
Powierzchnia 0.3715 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 27 000 zł
Numer oferty 523553X1226161129
Termin wpłaty wadium 22-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Oznaczenie postępowania: Rokowania na sprzedaż nieruchomości nr postępowania 1003/KNO/494/2026.
Rokowania prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A.
Rokowania odbędą się w dniu 29.07.2026 r. w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami
w Katowicach ul. Damrota 8 - pok. nr 9 (parter).
Część jawna zostanie przeprowadzona 29.07.2026 r. o godzinie 11:00, część ustna zostanie przeprowadzona w tym
samym dniu w odstępach nie dłuższych niż 5 min począwszy od godziny 11:15
Przedmiotem rokowań jest zbycie prawa użytkowania wieczystego gruntu oznaczonego geodezyjnie jako działki
nr 3412/2 o powierzchni 0,0507 ha i nr 3412/6 o powierzchni 0,3208 ha, obie z obrębu ewidencyjnego 240901_1.0005
Myszków
Dla działek nr 3412/2 o powierzchni 0,0507 ha i nr 3412/6 o powierzchni 0,3208 ha, prowadzona jest przez Sąd Rejonowy
w Myszkowie, V Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta Nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Przeprowadzone w dniach: 21.05.2025 r., 23.07.2025 r. oraz 28.01.2026 r. przetargi na sprzedaż przedmiotowej
nieruchomości zakończyły się wynikiem negatywnym.
Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz dodatkowe obciążenia, zobowiązania i oświadczenia nabywcy oraz PKP
S.A., które zostaną zawarte w notarialnej umowie sprzedaży i wpisane do dz. III KW sprzedawanej nieruchomości zawiera
informacja do rokowań stanowiąca załącznik nr 5 do Regulaminu.
Cena minimalna: 270 000,00 zł netto
Wysokość zaliczki : 27 000,00 zł
Skutki podatkowe sprzedaży nieruchomości zostaną określone przez PKP S.A. zgodnie z przepisami obowiązującymi
w dniu zawarcia umowy sprzedaży. Do wylicytowanej ceny zbycia nieruchomości zostanie doliczony podatek VAT o ile
zgodnie z oceną skutków podatkowych określonych na dzień sprzedaży zajdą przesłanki do jego naliczenia. .
Kryterium wyboru nabywcy jest najwyższa cena nabycia zaoferowana w trakcie rokowań

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.