Wróć do listy

Rybnik, śląskie

10 100 zł
Działka 0.2555 ha 2 działek Przetarg E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 10 100 zł
Miasto Rybnik
Powierzchnia 0.2555 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 2
Ulica Zamenhofa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 010 zł
Numer oferty 522632X1224004147
Termin wpłaty wadium 02-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Bytom ul. Strzelców Bytomskich 207
OGŁASZA
Przetarg w trybie aukcji elektronicznej na sprzedaż nieruchomości
położonej w Rybniku przy ul. Zamenhofa.
Aukcja elektroniczna odbędzie się na portalu aukcyjnym: https://lain3-srk.coig.biz/
w dniu 06.07.2026r. o godz. 1000
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-57/2026 – sprzedaż nieruchomości położonej w Rybniku przy ul. Zamenhofa,
o łącznej powierzchni 0,2555 ha, zapisanej w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X, prowadzonej
przez Sąd Rejonowy w Rybniku, w skład której wchodzą:
1) prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej nr 698/91 o powierzchni 0,0567 ha,
2) prawo użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej nr 700/92 o powierzchni 0,1988 ha.


Cena wywoławcza (netto): 10.100,00 zł
Wysokość wadium: 1.010,00 zł
Minimalne postąpienie: 100,00 zł

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.