Wróć do listy

Rybnik, śląskie

3 750 zł
Działka 0.0469 ha Przetarg E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 3 750 zł
Miasto Rybnik
Powierzchnia 0.0469 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 1
Ulica Zamenhofa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 375 zł
Numer oferty 522631X1224001805
Termin wpłaty wadium 02-07-2026 Co to znaczy?

Opis

ółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Bytom ul. Strzelców Bytomskich 207
OGŁASZA
Przetarg w trybie aukcji elektronicznej na sprzedaż nieruchomości
położonej w Rybniku przy ul. Zamenhofa.
Aukcja elektroniczna odbędzie się na portalu aukcyjnym: https://lain3-srk.coig.biz/
w dniu 06.07.2026r. o godz. 900
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-56/2026 – sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działki gruntu oznaczonej
nr 693/95 o powierzchni 0,0469 ha, położonej w Rybniku przy ul. Zamenhofa, zapisanej w księdze wieczystej
XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Rybniku

Cena wywoławcza (netto): 3.750,00 zł
Wysokość wadium: 375,00 zł
Minimalne postąpienie: 50,00 zł

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.