Wróć do listy

Łaziska Górne, śląskie

197 500 zł
Działka 0.0895 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 197 500 zł
Powierzchnia 0.0895 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 0
Ulica Poziomkowa
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 22 000 zł
Numer oferty 516179X1208891221
Termin wpłaty wadium 24-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta Łaziska Górne
Ogłasza
drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż

nieruchomości gruntowych położonych w Łaziskach Górnych, obręb Łaziska Średnie, przy ulicy Poziomkowej. Działki przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

1. Nieruchomość gruntowa oznaczona numerem 5219/103 o powierzchni 0,0895 ha, zapisana w księdze wieczystej prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Mikołowie.

Cena wywoławcza netto wynosi 197 500,00 zł; wadium wynosi 22 000,00zł




Wylicytowana cena zakupu każdej działki zostanie powiększona o 23% podatek VAT.

Przetarg odbędzie się w dniu 30 czerwca 2026 roku o godzinie 10:00 w Referacie Gospodarki Mieniem Wydziału Gospodarki Mieniem i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych, ul. Energetyków 5, pokój nr 3. Wadium należy wpłacić najpóźniej do dnia 24 czerwca 2026 roku.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.