Wróć do listy

Grabów Nad Prosną, wielkopolskie

30 700 zł
Działka 0.0522 ha Przetarg Wadium do 11-06-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 30 700 zł
Powierzchnia 0.0522 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 3 070 zł
Numer oferty 514420X1204771643
Termin wpłaty wadium 11-06-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Na przetarg wystawiono niezabudowaną działkę położoną w Grabowie nad Prosną, oznaczoną jako działka nr 819. Nieruchomość stanowi przedmiot I przetargu ustnego nieograniczonego organizowanego przez gminę, z terminem licytacji wyznaczonym na czerwiec 2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny