Wróć do listy

Chorzów, śląskie

400 000 zł
Działka 0.868 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 400 000 zł
Miasto Chorzów
Powierzchnia 0.868 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 40 000 zł
Numer oferty 513013X1201476449
Termin wpłaty wadium 12-06-2026 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż nieruchomości nr postępowania 1003/KNO/365/2026
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A.
Przetarg odbędzie się w dniu 18.06.2026 r. o godz. 9:00 w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Katowicach ul. Damrota 8 - pok. Nr 9 (parter).
Przedmiot przetargu:
zbycie prawa użytkowania wieczystego gruntu położonego w Chorzowie, w województwie śląskim, w granicach działek
ewidencyjnych nr 715/3 o powierzchni 0,0038 ha, obręb 0001 i nr 92/20 o powierzchni 0,8642 ha, obręb 0005 wraz
z prawem własności zabudowy posadowionej na gruncie.
Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz dodatkowe obciążenia, zobowiązania i oświadczenia nabywcy oraz
PKP S.A., które zostaną zawarte w notarialnej umowie sprzedaży i wpisane do działu III KW sprzedawanej
nieruchomości, zawiera informacja przetargowa stanowiąca załącznik nr 4 do Regulaminu.
Dla przedmiotowej nieruchomości prowadzone są przez Sąd Rejonowy w Chorzowie VI Wydział Ksiąg Wieczystych, dla
działki nr 715/3 księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X oraz dla działki nr 92/20 księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza: 400 000,00 zł netto
Wadium: 40 000,00 zł
Postąpienie: 5 000,00 zł
Skutki podatkowe sprzedaży zostaną określone przez PKP S.A. zgodnie z przepisami obowiązującymi w dniu zawarcia
umowy sprzedaży. Do uzyskanej ceny zbycia nieruchomości zostanie doliczony podatek VAT o ile wg skutków
podatkowych określonych na dzień sprzedaży zajdą przesłanki do jego naliczenia.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.