Wróć do listy

Mikołów, śląskie

357 500 zł
Działka 0.1116 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 357 500 zł
Miasto Mikołów
Powierzchnia 0.1116 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 54 000 zł
Numer oferty 512951X1201331245
Termin wpłaty wadium 21-05-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 357 500,00 zł

Powierzchnia: 0,1116 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-05-27

Data publikacji: 2026-05-12

Data zakończenia publikacji: 2026-05-28

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: CZE.WKUZ.MI.4240.47.2025.MK.107

Oddział terenowy KOWR: OT Częstochowa (Mikołów)

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Numer działki: 630/3

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ŚLĄSKIE , mikołowski , Mikołów , Paniowy



Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.