Wróć do listy

Mikołów, śląskie

560 000 zł
Działka 0.2811 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 560 000 zł
Miasto Mikołów
Powierzchnia 0.2811 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 1
Ulica Leśna
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 56 000 zł
Numer oferty 508075X1189911653
Termin wpłaty wadium 11-06-2026 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIKOŁOWA
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Mikołowie
przy ul. Leśnej, składającej się z działki nr 1941/107 o powierzchni 0,2811 ha,
jednostce rejestrowej G.184, zapisanej w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X
prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Mikołowie, jako użytek R V, karta mapy 2.

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 560.000,00 zł (słownie: pięćset
sześćdziesiąt tysięcy złotych).

Termin i miejsce przetargu
Przetarg odbędzie się 16 czerwca 2026 r. o godz. 10.00 w Urzędzie Miasta Mikołów,
Rynek 16, sala nr 11.

Wysokość, forma, termin i miejsce wniesienia wadium
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 56.000,00 zł (słownie: pięćdziesiąt sześć tysięcy złotych 00/100) do dnia 11 czerwca 2026 r. na rachunek bankowy Urzędu Miasta Mikołów w Mikołowskim Banku Spółdzielczym w Mikołowie
Nr 65 84360003 0000 0000 0071 0042 (w tytule przelewu należy podać numer działki).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.