Tarnowskie Góry, śląskie
Szczegóły
Opis
NA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ
STANOWIĄCEJ WŁASNOŚC POWIATU TARNOGÓRSKIEGO
1. Oznaczenie nieruchomości według księgi wieczystej oraz ewidencji gruntów:
numer działki 5890/181 i 5965/181
Nieruchomość niezabudowana, położona w gminie Tarnowskie Góry, obręb Tarnowskie Góry przy
ul. Kolejowej, obejmująca dwie działki gruntu o numerach: 5890/181 o pow. 0,2924 ha oraz 5965/181 o pow. 0,0289 ha.
Cena nieruchomości:
642 600,00 zł netto (słownie: sześćset czterdzieści dwa tysiące sześćset złotych 00/100);
Wadium w wysokości 38 556,00 zł (słownie: trzydzieści osiem tysięcy pięćset pięćdziesiąt sześć złotych 00/100). Wadium należy uiścić w terminie do dnia 22 maja 2026 r.,
Przetarg pisemny nieograniczony odbędzie się w dniu 29 maja 2026 r. o godz. 10.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach przy ul. Karłuszowiec 5, sala nr 306
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie