Wróć do listy

Żelazków, wielkopolskie

443 800 zł
3 916 zł/m2
Dom 113,32 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 443 800 zł
Miasto Żelazków
Powierzchnia 113,32 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Konińska
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 468492X1097208267
Termin wpłaty wadium 30-10-2025 Co to znaczy?

Opis

Należy skontaktować się z prowadzącym sprzedaż w kwestii dokładnych terminów złożenia oferty i wpłaty wadium.

Dom jednorodzinny, parterowy o powierzchni użytkowej 113,32 m2.

Ściany z pustaków SILKA . Strop podwieszony. Konstrukcja dachu drewniana. Pokrycie blachodachówką. Okna PCV, drzwi drewniane. Podłogi -panele, płytki ceramiczne.

a) działka nr 253/13 - dom, cena 440 000 zł

b) udział 1/4 - działka nr 253/16 droga dojazdowa, cena 1 700 zł

c) udział 1/8 - działka nr 253/8 droga dojazdowa, cena 2 100 zł

Pokój dzienny 29,99 m2, Kuchnia 10,45 m2, Spiżarnia 2,17 m2, Sień 3,21 m2, WC 1,96 m2, Hol 5,95 m2, Łazienka 8,00 m2, Korytarz 9,92 m2, Sypialnia 13,14 m2, Sypialnia 15,73 m2, Sypialnia 12,80 m2. RAZEM POW. UŻYTKOWA 113,32 m2,

Kotłownia 10,22 m2, Garaż 16,96 m2.

woda – wodociąg wiejski, energia elektryczna, kanalizacja sanitarna.

Dojazd do nieruchomości około 200 m drogą o nawierzchni gruntowej utwardzonej tłuczniem.

Budynek nie odebrany. Kierownik budowy odmówił podpisania dokumentów do odbioru budynku z uwagi na wykonanie budynku niezgodnie z dokumentacją projektową. Nie wykonano wieńca żelbetowego na ścianie parteru. Konstrukcję dachu oparto bezpośrednio na pustakach silka, a nie na murłatach osadzonych na wieńcu żelbetowym. Należy rozebrać dach, wykonać wieniec żelbetowy i na nowo wykonać dach. GDYBY BUDYNEK BYŁ WYKONANY ZGODNIE Z DOKUMENTACJA TO JEGO WARTOŚĆ RYNKOWA = 630 000 zł.