Knurów, śląskie
Szczegóły
Opis
w dniu 13.11.2025 r. o godz. 12:00
w sali konferencyjnej na II piętrze budynku przy ul. dr. Floriana Ogana 5
przeprowadzony zostanie pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
prawa własności niezabudowanej nieruchomości położonej w Knurowie
przy ul. Jęczmiennej, obejmującej działkę nr 312/2
Termin przetargu i godzina: 13.11.2025 r. godz.: 12:00
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 1.053.523,00 zł
Wysokość wadium: 53.000,00 zł
W przetargu mogą brać udział podmioty, które:
a) dostarczą wymagane dokumenty do Biura Podawczego Urzędu Miasta Knurów przy
ul. dr. Floriana Ogana 5 w kopercie z dopiskiem „Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej
przy ul. Jęczmiennej w Knurowie ” - do dnia 7.11.2025 r. do godziny 13:30
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie