Wędzina, śląskie
Szczegóły
Opis
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Wędzina, zatwierdzonym Uchwałą Rady Gminy w Ciasnej Nr XIX/125/2011 z dnia 29.12.2011r. (Dz. Urz. Woj. Śl. z 2012r., poz. 876) nieruchomość położona jest na terenie oznaczonym na rysunku planu symbolem 15 MNR – zabudowa mieszkaniowo – zagrodowa.
Pierwszy przetarg, zakończony wynikiem negatywnym odbył się w dniu 18.07.2025r. o godz. 10:30
Przetarg odbędzie się w Ciasnej przy ul. Nowej 1a, w sali nr 14 dnia 01.10.2025 r. o godz. 10:30
Cena wywoławcza do II przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości wynosi: 50 900,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy dziewięćset złotych 00/100).
Do ceny osiągniętej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT według stawki obowiązującej w dacie sprzedaży. W chwili obecnej stawka podatku VAT wynosi 23%
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne jeżeli wpłacą wadium w wysokości 7.000,00 zł (słownie: siedem tysięcy złotych 00/100).
Wpłaty wadium w pieniądzu należy dokonać na konto Gminy Ciasna: Bank Spółdzielczy Gliwice Oddział Ciasna Nr 97 8457 0008 2012 0300 0231 0002 lub w kasie Urzędu Gminy Ciasna. Środki na podanym koncie winny być w terminie do dnia 25.09.2025r. włącznie.
Na dokumencie przelewu należy wpisać nr działki na którą zostało wpłacone wadium.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie