Dąbrowa Górnicza, śląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza, że w dniu 25.09.2025 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy
ul. Granicznej 21, odbędzie się niżej wymieniony przetarg na sprzedaż nieruchomości
stanowiącej własność Gminy Dąbrowa Górnicza:
* godz. 1200 - trze c i przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
niezabudowanej, położonej w Dąbrowie Górniczej przy ul. Stawowej ozn. nr geod. 20/23
o pow. 1112 m² (obręb Ząbkowice). Według stanu na dzień ogłoszenia przetargu księga
wieczysta prowadzona jest dla nieruchomości o łącznej powierzchni 1,2751 ha, przedmiotowa
działka wpisana jest pod numerem 11 (identyfikator 246501_1.0018.20/23). Działy I-Sp, III
i IV księgi wieczystej wolne są od wpisów.
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości odbył się
13.03.2025 r., a drugi 5.06.2025 r.
Cena wywoławcza nieruchomości: 226.370,00 zł
Wadium: 45.274,00 zł
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wniesienie określonej w niniejszym ogłoszeniu
kwoty w adium w pieniądzu na konto Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej nr 57
1560 0013 2002 3620 7000 0049 w VeloBank S.A. (ze wskazaniem oznaczenia
nieruchomości oraz uczestnika przetargu - w przypadku, gdy uczestnikiem jest inny podmiot
niż dokonujący wpłaty), w terminie do dnia 17.09.2025 r. /za datę wniesienia wadium
uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Urzędu Miejskiego/.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie