Wróć do listy

Silnowo, zachodniopomorskie

720 000 zł
716 zł/m2
Obiekt 1 006,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 720 000 zł
Miasto Silnowo
Powierzchnia 1 006,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 41
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 72 000 zł
Numer oferty 447467X1047967717
Termin wpłaty wadium 09-09-2025 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ BORNEGO SULINOWA OGŁASZA
DRUGI USTNY PRZETARG NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ STANOWIĄCEJ WŁASNOŚĆ
GMINY BORNE SULINOWO
Przedmiotem sprzedaży w drodze ustnego nieograniczonego przetargu jest, jak poniżej podano w zestawieniu nieruchomość gruntowa zabudowana usytuowana
w obrębie Silnowo, gmina Borne Sulinowo.

Silnowo 41

Nieruchomość położona jest w Silnowie Dolnym, tj. części wsi
Silnowo, gm. Borne Sulinowo.
Zabudowę działki stanowi budynek byłej szkoły. Budynek wybudowany w 1996 r. Jest to obiekt wolnostojący, parterowy, częściowo podpiwniczony.
Budynek od kilku lat jest nieużytkowany

Przetarg zostanie przeprowadzony w dniu 16 września 2025 r. o godz. 900 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Bornem Sulinowie przy Al. Niepodległości 6, sala narad.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium, jak podano w tabeli na rachunek Gminy Borne Sulinowo: Pomorski Bank Spółdzielczy O/w Bornem
Sulinowie Nr 76 8581 1056 0300 2004 2000 0015, tak aby najpóźniej do dnia 09 września 2025 r. (włącznie) wadium zostało odnotowane na ww. rachunku.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.