Wędzina, śląskie
Szczegóły
Opis
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dla miejscowości Wędzina, zatwierdzonym Uchwałą Rady Gminy w Ciasnej Nr XIX/125/2011 z dnia 29.12.2011r. (Dz. Urz. Woj. Śl. z 2012r., poz. 876) nieruchomość położona jest na terenie oznaczonym na rysunku planu symbolem 15 MNR – zabudowa mieszkaniowo – zagrodowa.
Przetarg odbędzie się w Ciasnej przy ul. Nowej 1a, w sali nr 14 dnia 18.07.2025 r. o godz. 10:30
Cena wywoławcza do przetargu ustnego nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości wynosi: 50 900,00 zł (słownie: pięćdziesiąt tysięcy dziewięćset złotych 00/100).
Do ceny osiągniętej w przetargu zostanie doliczony podatek VAT według stawki obowiązującej w dacie sprzedaży. W chwili obecnej stawka podatku VAT wynosi 23%
W przetargu mogą brać udział osoby fizyczne i prawne jeżeli wpłacą wadium w wysokości 7.000,00 zł (słownie: siedem tysięcy złotych 00/100).
Wpłaty wadium w pieniądzu należy dokonać na konto Gminy Ciasna: Bank Spółdzielczy Gliwice Oddział Ciasna Nr 97 8457 0008 2012 0300 0231 0002 lub w kasie Urzędu Gminy Ciasna. Środki na podanym koncie winny być w terminie do dnia 14.07.2025 r. włącznie. Na dokumencie przelewu należy wpisać nr działki na którą zostało wpłacone wadium.
Wadium wpłacone przez uczestnika, który przetarg wygra zalicza się na poczet zapłaty ceny za nieruchomość. Wadium wpłacone przez uczestnika, który przetargu nie wygra, zostanie zwrócone po rozstrzygnięciu przetargu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie