Wróć do listy

Zegrze Południowe, mazowieckie

225 939 zł
5 640 zł/m2
Mieszkanie 40,06 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-61%
Zakończona
-61%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 225 939 zł
Powierzchnia 40,06 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Osiedle Wojskowe 62
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 22 600 zł
Numer oferty 420250X984225503
Termin wpłaty wadium 02-04-2025 Co to znaczy?

Opis

Monitor 49/2025, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 12048

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydziałem Gospodarczym dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, w sprawie o sygn. akt XIX GUp 857/21 podaje do publicznej wiadomości o postępowaniu likwidacyjnym na sprzedaż z wolnej ręki wchodzącego w skład masy upadłości prawa własności lokalu mieszkalnego nr 5 o powierzchni użytkowej 40,06 m2 , zlokalizowanego w budynku wielorodzinnym przy ul. Osiedle Wojskowe 62 w Zegrzu Południowym (kod pocztowy 05-130), dla której to nieruchomości Sąd Rejonowy w Legionowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą o nr. XXXX/XXXXXXXX/X.
1. Regulamin postępowania likwidacyjnego oraz operat szacunkowy sporządzony przez biegłego sądowego - rzeczoznawcę majątkowego Marlenę Dudę w dniu 25 września 2024 roku udostępniony jest do wglądu w aktach postępowania prowadzonych przez syndyka, pod adresem przy ul. Ostrobramskiej 73D lok. 138 w Warszawie (kod pocztowy 04-175 Warszawa).