Wróć do listy

Poznań, Nowe Miasto

224 625 zł
6 365 zł/m2
Mieszkanie 35,29 m2 Kawalerka Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-45%
Zakończona
-45%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 224 625 zł
Miasto Poznań
Powierzchnia 35,29 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Milczańska 22
Liczba pokoi 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 29 950 zł
Numer oferty 126290X295771183
Termin wpłaty wadium 27-07-2021 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

Paweł Tomczak

Kancelaria Komornicza, Zagórze 6A, Poznań, 61-112 Poznań

tel. 61 628 23 89 / fax. 61 628 23 89

Sygnatura: KM 870/19

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Paweł Tomczak na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28-07-2021 o godz. 12:00 pod adresem: Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Al. Marcinkowskiego 32, 61-745 Poznań, pokój 8, odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: xx, położonego przy ul. Milczańska 22/37, 61-131 Poznań, dla którego Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Przedmiotem licytacji jest lokal mieszkalny nr 37, o powierzchni użytkowej 35,29 m2 (pokój, pokój z aneksem kuchennym, łazienka i komunikacja). Lokal położony jest w budynku mieszkalnym nr 22, usytuowanym przy ul. Milczańskiej w Poznaniu, na działce ewidencyjnej nr 24/7. Lokal jednopoziomowy- położony na III piętrze. Wyposażony w następujące instalacje: elektryczna, kanalizacyjna , wodna, c.o. zdalaczynne, domofonowa, wentylacyjna, teleinformatyczna. W budynku znajduje się winda osobowa.

Cena wywołania wynosi: 224.625,00zł
Suma oszacowania wynosi: 299.500,00zł

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 29.950,00zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg na na rachunek bankowy:
BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna 29 16001462 1862 7173 4000 0001 (tytułem rękojmi sygn. akt KM 870/19) lub w kancelarii komorniczej - art. 962 § 1 kpc. Rękojmię można złożyć także w książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych wg prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu, stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu o utracie rękojmi (art. 953 § 1 pkt 4 kpc).
Z operatem szacunkowym sporządzonym przez biegłego wraz z dokumentacją fotograficzną zapoznać można się w kancelarii komornika na miesiąc przes licytacją, natomiast na tydzień przed terminem w sekretariacie II Wydziału Cywilnego Sądu Rejonowego Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, al. Marcinkowskiego 32 (akta dołączone do sprawy II Co 381/19/6N), w godzinach urzędowania sekretariatu tj. od poniedziałku do piątku od 7.45 do 13.00 oraz od 13.30 do 15.30 lub w kancelarii komorniczej. Więcej na: www.komornik-tomczak.pl.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.