Wróć do listy

Lądek-Zdrój, dolnośląskie

85 000 zł
2 361 zł/m2
Mieszkanie 36,00 m2 Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-49%
Zakończona
-49%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 85 000 zł
Miasto Lądek-Zdrój
Powierzchnia 36,00 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Rataja 3/5
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium brak danych
Numer oferty 41X96025
Termin wpłaty wadium 18-01-2018 Co to znaczy?

Opis

Lokalizacja

Nieruchomość zlokalizowana  jest w Lądku Zdroju, w południowo-zachodniej części miasta, w bloku przy ulicy Rataja w centrum miasta, w niewielkiej odległości od Starego Miasta.

Opis i charakterystyka

Lokal położony jest na II piętrze wielorodzinnego budynku typu blok. Lokal składa się z 2 pokoi (12,18 i 7,98 m2), kuchni (5,94 m2), przedpokoju (6,59 m2) i łazienki z WC (3,33 m2). Ekspozycja lokalu dwustronna, lokal posiada balkon typu loggia. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 4,10 m2.

Szczegóły oferty

Grunt jest oznaczony jako działka nr 260/3, AM-6, obręb 0003 Stare Miasto, o pow. 1222 m2. Z lokalem związany jest udział 491/10000 w nieruchomości wspólnej zapisanej w KW XXXX/XXXXXXXX/X. Samodzielny lokal mieszkalny bez obciążeń, praw, roszczeń i zobowiązań na rzecz osób trzecich. Lokal nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej, o którym mowa w ustawie z 29 sierpnia 2014r. o charakterystyce energetycznej budynków (Dz. U. z 2014r. poz. 1200, z późn. zm.). Nieruchomość nie jest wpisana  do rejestru zabytków.