Wróć do listy

Cieciórki, mazowieckie

1 045 328 zł
1 045 328 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 045 328 zł
Miasto Cieciórki
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 139 377 zł
Numer oferty 402346X942294335
Termin wpłaty wadium 06-01-2025 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Płońsku Łukasz Kowalski Kancelaria Komornicza nr II w Płońsku zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 07.01.2025 roku o godz 10.00 w sali "G" Sądu Rejonowego w Płońsku odbędzie się:

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości gruntowej w postaci działki nr 42/1, 43/6 o łącznej powierzchni 2,7377 HA położonej w Cieciórki gm. Płońsk, mającej założoną księgę wieczystą w Wydziale IV Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Płońsku nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 1 393 770,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. kwotę: 1 045 327,50 zł.

Stosownie do treści art. 962 §1 kpc przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej części sumy oszacowania nieruchomości tj. 139 377,00 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg w gotówce w kasie kancelarii lub na rachunek bankowy: Bank Polska Kasa Opieki SA nr 10 1240 5282 1111 0010 6941 8199 z dopiskiem "wadium XXXX/XXXXXXXX/X" podając imię i nazwisko oraz adres wpłacającego, czy też w postaci książeczki oszczędnościowej Banków upoważnionych według prawa bankowego do jej wystawienia, zaopatrzonej w upoważnienie właściciela do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia Sądu. Po upływie wyznaczonego terminu wadium nie będzie przyjmowane.
Zgodnie z art. 976 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.
Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z komornikiem, operat szacunkowy w/w nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Historyczne ceny