Boronów, śląskie
Szczegóły
Opis
o g ł a s z a
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej, niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Boronów,
położonej w Boronowie przy ulicy Sosnowej.
OPIS NIERUCHOMOŚCI:
-----------------------------------
- działka oznaczona numerem ewidencyjnym 6095/304, o powierzchni 0,0811 ha, na karcie mapy 2, obręb Boronów, opisana w księdze
wieczystej Sądu Rejonowego w Lublińcu nr XXXX/XXXXXXXX/X, jako własność: Gmina Boronów
I przetarg ustny nieograniczony odbędzie się w dniu 10.01.2025 r. o godz. 900 w siedzibie Urzędu Gminy Boronów , ul. Dolna 2 ,
sala nr 6.
Cena wywoławcza nieruchomości: 52.000,00 zł netto + VAT 23%*
*Cena nieruchomości jest ceną netto i należy doliczyć do niej podatek VAT w wysokości 23% zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004 r.
o podatku od towarów i usług. (Dz. U. z 2024 r. poz. 361 ze zm.)
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium oraz dokonanie pisemnego zgłoszenia do przetargu:.
1. Wadium w pieniądzu, w wysokości 5.200,00 zł należy wpłacić do dnia 07.01.2025 r. na konto Urzędu Gminy w Boronowie nr 27 8288 1014
2001 0000 0450 0005. Na dokumencie wpłaty wadium w tytule należy wpisać: Przetarg – działka 6095/304 oraz imię i nazwisko
osoby/osób lub podmiotów biorących udział w przetargu. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego
gminy.
2. Zainteresowani uczestnictwem w przetargu zobowiązani są przedłożyć niżej wymienione kopie dokumentów oraz oryginał oświadczenia, które
stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia o przetargu najpóźniej do dnia 07.01.2025 r. do godziny 1200:
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie