Wróć do listy

Chorzów, śląskie

183 000 zł
5 737 zł/m2
Mieszkanie 31,90 m2 Kawalerka 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-16%
Zakończona
-16%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 183 000 zł
Miasto Chorzów
Powierzchnia 31,90 m2
Województwo śląskie
Ulica Szczecińska 10
Liczba pokoi 1
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 18 300 zł
Numer oferty 397257X930375897
Termin wpłaty wadium 09-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Teatr Rozrywki z siedzibą w Chorzowie przy ul. Marii Konopnickiej 1, ogłasza przetarg ustny (licytację) na ustanowienie prawa odrębnej własności dla lokalu mieszkalnego zlokalizowanego przy ul. Szczecińskiej 10/33a w Chorzowie (piętro I, powierzchnia użytkowa 31,9 m2 – pokój + kuchnia + łazienka + przedpokój + balkon).

Ze stanem lokalu mieszkalnego oraz z operatem szacunkowym będzie można zapoznać się w dniu 03.12.2024 w godzinach 13:00 do 18:00 w Chorzowie przy ul. Szczecińskiej 10/33a (kontakt pod tel.:695-331-282).

Przetarg odbędzie się w siedzibie Teatru Rozrywki w Chorzowie w dniu 11.12.2024r. o godz. 11:00. Cena wywoławcza: 183 000 zł.

Warunkiem uczestnictwa w licytacji jest wpłacenie wadium, które wynosi 10% ceny wywoławczej. Wadium należy wpłacić na rachunek Teatru: 70 1050 1243 1000 0023 2759 5373 do dnia 09.12.2024. Wadium przepada na rzecz Teatru, jeżeli żaden z uczestników licytacji nie zaofiaruje ceny nabycia równej co najmniej cenie wywoławczej. Wadium złożone przez licytantów, których oferty nie wygrają licytacji, zostanie zwrócone do 3 dni roboczych od zakończenia licytacji, a licytantowi, którego oferta wygra, zostanie zarachowane na poczet ceny. Wadium przepada na rzecz Teatru, jeżeli licytant, którego oferta wygra licytację, uchyli się od zawarcia

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.