Chorzów, śląskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
ogłasza przetarg ustny (licytację)
na sprzedaż własności lokalu mieszkalnego
zlokalizowanego przy ul. Szczecińskiej 10/16a w Chorzowie
(piętro I, powierzchnia użytkowa 31,9 m2, pokój+kuchnia+łazienka+przedpokój+balkon)
Ze stanem lokalu mieszkalnego oraz z operatem szacunkowym będzie można zapoznać się w dniu 16.08.2023
w godzinach 13:00 do 18:00 w Chorzowie przy ul. Szczecińskiej 10/16a (kontakt pod tel.: 69*******82)
Przetarg odbędzie się w siedzibie Teatru Rozrywki tj. Mała Scena – w dniu 23.08.2023r. o godzinie 11:00
Cena wywoławcza: 165 000 zł. Warunkiem uczestnictwa w licytacji jest wpłacenie wadium wynosi 10% ceny
wywoławczej. Wadium należy wpłacić na rachunek Teatru 70 1050*******000 0023 2759 5373 do dnia 21.08.2023 r.
Wadium przepada na rzecz Teatru, jeżeli żaden z uczestników licytacji nie zaofiaruje ceny nabycia równej co najmniej
cenie wywoławczej. Wadium złożone przez licytantów, których oferty nie wygrają licytacji, zostanie zwrócone
do 3 dni roboczych od zakończenia licytacji, a licytantowi, którego oferta wygra, zostanie zarachowane na poczet
ceny. Wadium przepada na rzecz Teatru, jeżeli licytant, którego oferta wygra licytację, uchyli się od zawarcia
umowy kupna-sprzedaży. Umowa kupna-sprzedaży zostanie zawarta w terminie do dnia 30.08.2023 w formie aktu
notarialnego, którego koszty pokrywa licytant, którego oferta wygra.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie