Wróć do listy

Warszawa, Targówek

325 000 zł
12 500 zł/m2
Mieszkanie 26,00 m2 Przetarg Oferta zakończona
-17%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 325 000 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 26,00 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Suwalska 18
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 32 500 zł
Numer oferty 365445X855872193
Termin wpłaty wadium 05-08-2024 Co to znaczy?

Opis

ZARZĄD STOŁCZNEGO CENTRUM OPIEKUŃCZO LECZNICZEGO SP. Z O. O.
OGŁASZA PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 63, o powierzchni użytkowej 26,00 m2, zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Suwalskiej 18

ZBYWAJĄCY

Stołeczne Centrum Opiekuńczo Lecznicze sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Mehoffera 72/74, 03-131 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS Nr 0000456064 NIP: 524-27-58-370

TRYB POSTĘPOWANIA (ZBYCIA)

Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu ustnego nieograniczonego odbywającego się w drodze publicznej aukcji (licytacji) w rozumieniu Kodeksu cywilnego, na zasadach określonych Regulaminem zbywania majątku o istotnej wartości, prawa własności nieruchomości, prawa użytkowania wieczystego oraz udziałów w prawie do nieruchomości spółki Stołeczne Centrum Opiekuńczo-Lecznicze sp. z o.o. stanowiącego załącznik do Uchwały Zarządu Stołecznego Centrum Opiekuńczo Leczniczego w Warszawie nr 9/I/2024 z dnia 29 stycznia 2024 roku (dalej zwanego „Regulaminem”), z tym, że art. 70 kodeksu cywilnego nie stosuje się, a postępowanie ma na celu wybór podmiotu, z którym będzie zawarta umowa.

OZNACZENIE ZBYWANEGO MAJĄTKU

Przedmiotem przetargu jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 63, o powierzchni użytkowej 26,00 m2, położonego w Warszawie w dzielnicy Targówek przy ul. Suwalskiej 18. Dla przedmiotowego spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nie jest prowadzona księga wieczysta. Lokal znajduje się w słabym stanie technicznym, do remontu generalnego i modernizacji.

Lokal nie jest obciążony prawami osób trzecich, a w tym nie jest oddany przez Spółkę osobom trzecim we władanie na podstawie umów obligacyjnych oraz nie podlega prawu pierwokupu.

INFORMACJA O MOŻLIWOŚCI LOKALU I TERMINIE ZAPOZNANIA SIĘ Z DOKUMENTACJĄ

Lokal można obejrzeć w dniu 10.07.2024r., 17.07.2024r. i 24.07.2024r. o godzinie 10:00-11:00. Zamiar obejrzenia lokalu należy zgłosić pracownikowi Spółki pod danymi dostępnymi w sekcji KONTAKT niniejszego Ogłoszenia, na co najmniej trzy dni przed terminem oglądania lokalu.

Zapoznanie się z dokumentacją dotyczącą lokalu jest możliwe w siedzibie Spółki, w pokoju Sekcji Gospodarczej(budynek administracji) w dni robocze pomiędzy godziną 9.00 a 15.00 po wcześniejszym umówieniu się z wykorzystaniem danych wskazanych w sekcji KONTAKT niniejszego Ogłoszenia.

CENA, WADIUM I WARUNKI UDZIAŁU

Cena wywoławcza 325 000 zł

Wadium (wniesione w pieniądzu) 32 500 zł

Minimalne postąpienie zostanie ustalone przez oferentów w wysokości nie niższej niż 1% ceny wywoławczej tj. 3 250 zł (trzy tysiące dwieście pięćdziesiąt złotych)

Wadium powinno być wniesione przelewem na rachunek Spółki o numerze 49 1240 6292 1111 0011 0722 6975 do 5 sierpnia 2024 r. Za datę wniesienia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na ww. rachunek. W tytule przelewu należy wskazać imię, nazwisko lub nazwę oferenta wraz ze wskazaniem numeru identyfikacyjnego.

TERMIN i MIEJSCE PRZETARGU i WARUNKI UDZIAŁU

Przetarg odbędzie się 7 sierpnia 2024 r. o godz. 1200 w siedzibie Spółki przy ul. Mehoffera 72/74 w Warszawie (03-131) w budynku Administracji.

Historyczne ceny