Gorzyczki, śląskie
Szczegóły
Opis
44-350 Gorzyce , ul. Kościelna 15, woj. śląskie, tel./fax 32 4513056,
www.gorzyce.pl
OGŁASZA
Drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości położonej w
Gorzyczkach na terenie przemysłowym, w pobliżu węzła "Gorzyce" (autostrada A1), będącej
własnością Gminy Gorzyce, stanowiącej działkę nr:
- 2290/292 k.m. 2 obręb Gorzyczki o powierzchni 3,1262 ha, księga wieczysta nr
GL1W/ 00066498/8, użytek gruntu wg ewidencji gruntów: R IVb (grunty orne) o pow.
3,0138 ha, Ls IV(lasy) o pow. 0,1124 ha.
Cena wywoławcza: 3.126.200,00 zł netto (3.845.226,00 zł brutto)
Wysokość wadium: 300.000,00 zł
Termin i miejsce przetargu:
Przetarg odbędzie się w dniu 07.05.2024r. o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy w Gorzycach,
ul. Kościelna 15 na sali narad (nr 5).
Wadium wnieść należy w formie pieniądza (PLN).
Wadium w podanej w niniejszym ogłoszeniu wysokości, wpłacić należy w terminie do dnia
26.04.2024r. na konto Gminy Gorzyce numer 87 8469 0009 0000 0257 2000 0009 prowadzone
przez Bank Spółdzielczy w Gorzycach, z określeniem podmiotu (imię i nazwisko, nazwa firmy)
przystępującego do przetargu z zaznaczeniem numeru działki na które zostało wpłacone (np.
Wadium – działka nr 2290/292 Gorzyczki).
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie