Wróć do listy

Szczecin, zachodniopomorskie

153 000 zł
1 926 zł/m2
Mieszkanie 79,44 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-81%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 153 000 zł
Miasto Szczecin
Powierzchnia 79,44 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica P. Ściegiennego 67
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 20 400 zł
Numer oferty 247X578477
Termin wpłaty wadium 14-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 204 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 153 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 20 400,00 zł.

Historyczne ceny