Wróć do listy

Lublin, lubelskie

109 500 zł
3 982 zł/m2
Mieszkanie 27,50 m2 Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-61%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 109 500 zł
Miasto Lublin
Powierzchnia 27,50 m2
Województwo lubelskie
Ulica Józefa Śliwińskiego 9
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 14 600 zł
Numer oferty 246X576135
Termin wpłaty wadium 14-02-2018 Co to znaczy?

Opis

Suma oszacowania wynosi 146 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 109 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 14 600,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank PEKAO S.A. 39 124054971111000050009910.

Historyczne ceny