Tarnowskie Góry, śląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych
niezabudowanych położonych w Tarnowskich Górach w rejonie ul. Kopalnianej
numer dzialki 3496/31, 3493/30
Pierwszy przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Tarnowskich Górach przy ul. Sienkiewicza 2,
pokój nr 39, w dniu 13 marca 2023 r. o godz. 12:00
Wadium:
1. Wpłaty wadium w formie pieniężnej, należy dokonać przelewem na rachunek Urzędu Miejskiego
w Tarnowskich Górach - Santander Bank Polska S.A. Numer 37 1090 1825 0000 0001 4381
6475, w terminie do dnia 6 marca 2023 r., z tytułem: „wadium na przetarg działki nr: 3496/31,
3493/30 ul. Kopalniana, imię i nazwisko osoby lub nazwa firmy, na rzecz której nieruchomość
będzie nabywana”
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie