Mikołów, śląskie
Szczegóły
Opis
podaje do publicznej wiadomości wyciąg z ogłoszenia o III przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Mikołowie przy ulicy Miętowej, obręb Śmiłowice, składającej się z działki nr 282/10 o powierzchni 1230 m2, zapisanej w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Mikołowie oraz jednostce rejestrowej G.577, jako użytek R V, karta mapy 2.
Nieruchomość stanowi własność Gminy Mikołów.
W dziale III księgi wieczystej wpisane są ograniczone prawa rzeczowe oraz ograniczone prawa rzeczowe związane z inną nieruchomością. Dział IV księgi wieczystej jest wolny od wpisów (obciążeń).
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego fragmentu miasta Mikołowa, zatwierdzonym Uchwałą Rady Miejskiej Mikołowa Nr XXV/351/2004 z dnia 31.08.2004 r. działka nr 282/10 określona jest symbolem:
48MNU – tereny mieszkaniowo-usługowe (brutto) o niskiej intensywności zabudowy
49MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (brutto).
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 130.000,00 zł (słownie: sto trzydzieści tysięcy złotych). Cena nieruchomości osiągnięta w przetargu powiększona zostanie o podatek od towarów i usług VAT według stawki obowiązującej w dacie sprzedaży (aktualnie stawka podatku VAT wynosi 23%).
Przetarg odbędzie się 6 grudnia 2022 r. o godzinie 11.00 w Urzędzie Miasta Mikołów, Rynek 16, sala nr 11.
Wadium wniesione w pieniądzu do dnia 1.12.2022 r. wynosi 13.000,00 zł (słownie: trzynaście tysięcy złotych).
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie