Knurów, śląskie
Szczegóły
Opis
ogłasza TRZECI PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
na sprzedaż prawa własności niezabudowanej nieruchomości
położonej w Knurowie przy ul. Parkowej, obejmującej działkę nr 937/50,
który odbędzie się 8.12.2022 r. o godz.: 10:00
w budynku Urzędu Miasta Knurów przy ul. Niepodległości 7
w sali sesyjnej na I piętrze
PRZEDMIOT PRZETARGU
Przedmiotem trzeciego przetargu ustnego nieograniczonego jest prawo własności niezabudowanej nieruchomości, stanowiącej własność Gminy Knurów, położonej w Knurowie przy ul. Parkowej, obejmującej działkę nr 937/50 o pow. 0,4739 ha, zapisanej w operacie ewidencji gruntów: m. Knurów, obręb Szczygłowice, arkusz mapy 21, dla której Sąd Rejonowy w Gliwicach prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X. Działy III i IV powoływanej księgi wieczystej są wolne od wpisów.
PRZEZNACZENIE NIERUCHOMOŚCI I SPOSÓB ZAGOSPODAROWANIA
Zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka nr 937/50 przeznaczona jest dla funkcji usługowej i mieszkaniowej.
CENA WYWOŁAWCZA I WADIUM
Termin przetargu i godzina: 8.12.2022 r., godz.: 10:00
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 687.884,00 zł
Wysokość wadium: 35.000,00 zł
Do wylicytowanej ceny sprzedaży doliczony zostanie obowiązujący podatek VAT według stawki 23%.
Zgłoszenie uczestnictwa w przetargu należy złożyć do dnia 2.12.2022 r. do godziny 13:30 jak również do tego dnia należy wpłacić wadium na konto Urzędu Miasta Knurów nr: 39 1560 1081 2121 0517 3581 0025 (za datę wadium uważać się będzie datę wpływu środków na konto bankowe sprzedającego).
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie