Wróć do listy

Rybnik, Maroko-Nowiny

756 000 zł
Działka 0.0533 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 756 000 zł
Miasto Rybnik
Powierzchnia 0.0533 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 1
Ulica Ks. Henryka Jośki
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 151 000 zł
Numer oferty 217767X510010317
Termin wpłaty wadium 25-11-2022 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Rybnika
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
gminnej nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka nr 2973/64
przy ul. ks. Henryka Jośki 42
Cena wywoławcza: 756 000 zł
Wysokość wadium: 151 000 zł
Nieruchomość gruntowa składająca się z działki nr 2973/64
o powierzchni 0,0533 ha, obręb Rybnik, ark. mapy 7, zapis.
w księdze wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X Sądu Rejonowego w Rybniku.


Warunki przetargu:
Przetarg rozpocznie się w dniu 1 grudnia 2022 r. o godzinie 900 w sali nr 109,
I piętro budynku Urzędu Miasta Rybnika, ul. Bolesława Chrobrego 2.
Przed otwarciem przetargu jego uczestnik zobowiązany jest przedłożyć komisji przetargowej dowód wniesienia wadium, dowód tożsamości, osoby prawne ksero aktualnego wypisu z właściwego rejestru (oryginał do wglądu), zgodę współmałżonka na przystąpienie do przetargu w celu zakupu nieruchomości (osoby pozostające w ustawowym ustroju wspólności majątkowej) lub oświadczenie, że nieruchomość będzie nabywana z majątku odrębnego.
Wadium należy wnieść w pieniądzu najpóźniej do dnia 25 listopada 2022 r.
na rachunek bankowy Urzędu Miasta Rybnika PKO Bank Polski S.A. 74 1020 2528 0000 0302 0434 3695

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.