Knurów, śląskie
Szczegóły
Opis
w dniu 07.07.2022 r. o godz.: 10:00
w budynku Urzędu Miasta Knurów przy ul. Niepodległości 7 w sali sesyjnej (I piętro)
przeprowadzony zostanie pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
nieruchomości, położonej przy ul. 26 Stycznia w Knurowie obejmującej
dz. nr 98/30 o pow. 0,0347 ha oraz dz. nr 98/31 o pow. 0,4499 ha
Przedmiotem I przetargu ustnego nieograniczonego jest prawo własności niezabudowanej nieruchomości
położonej w Knurowie przy ul. 26 Stycznia, obejmującej działki nr 98/30 oraz 98/31 o łącznej powierzchni
0,4846 ha, zapisanej w operacie ewidencji gruntów : m. Knurów, obręb Knurów, arkusz mapy 2, dla której
Sąd Rejonowy w Gliwicach prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, z przeznaczeniem
pod realizację usług nieuciążliwych.
Cena wywoławcza wynosi: 1.228.338,00 zł
Wysokość wadium: 62.000,00 zł
W przetargu mogą brać udział osoby prawne i fizyczne, które:
a) dostarczą wymagane dokumenty do Biura Podawczego Urzędu Miasta Knurów przy
ul. dr. Floriana Ogana 5 w kopercie z dopiskiem „Przetarg na sprzedaż nieruchomości położonej
przy ul. 26 Stycznia w Knurowie – do dnia 01.07.2022 r. do godziny 13:30
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie