Wróć do listy

Czepino, zachodniopomorskie

223 877 zł
231 zł/m2
Obiekt 968,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 223 877 zł
Miasto Czepino
Powierzchnia 968,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Podgórna
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 33 582 zł
Numer oferty 182912X428379907
Termin wpłaty wadium 08-06-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gryfinie Jacek Maciej Karpierz na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 09-06-2022 o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Gryfinie z siedzibą przy Grunwaldzka 8, 74-100 Gryfino, pokój 107, odbędzie się druga licytacja:

- nieruchomości, której właścicielami są xx położonej przy Podgórna , 74-100 Czepino, dla której Sąd Rejonowy w Gryfinie V Wydział KW (adres: ul. Grunwaldzka 8, Gryfino, 74-100 Gryfino) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka nr 396/7, o pow. 0,3679 ha, zabudowana budynkami gospodarczymi dla rolnictwa o powierzchni 968 m2 (kurnik) oraz 24 m2, położona w Czepinie.

Suma oszacowania wynosi 335 815,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 223 876,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 33 581,50 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 13:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Grunwaldzka8, Gryfino, 74-100 Gryfino.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BGŻBN BGŻBNP Centrum Rozliczeniowe nr 1 w Krakowie 61 1600 1462 1870 3831 1000 0004.

Historyczne ceny