Knurów, śląskie
Szczegóły
Opis
w dniu 12.05.2022 r. o godz. 10:00
w budynku Urzędu Miasta Knurów przy ul. Niepodległości 7 w sali sesyjnej (I piętro)
przeprowadzony zostanie pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
prawa własności niezabudowanej nieruchomości
położonej w Knurowie przy ul. Parkowej, obejmującej działkę nr 937/50
Termin przetargu i godzina: 12.05.2022 r., godz.: 10:00
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 687.884,00 zł
Wysokość wadium: 35.000,00 z
wpłacą wadium w pieniądzu w PLN (polskich złotych) w wysokości podanej w pkt III w terminie
do 06.05.2022 r. na konto Urzędu Miasta Knurów nr: 39 1560 1081 2121 0517 3581 0025
z dopiskiem „Wadium – dot. nieruchomości przy ul. Parkowej”:
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie