Wróć do listy

Piekary Śląskie, śląskie

145 000 zł
Działka 0.1248 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 145 000 zł
Powierzchnia 0.1248 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 1
Ulica Czołgistów
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 14 500 zł
Numer oferty 158992X372359267
Termin wpłaty wadium 27-01-2022 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Piekary Śląskie ogłasza pierwszy przetarg ustny, nieograniczony na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości gruntowej, położonej w Piekarach Śląskich przy ulicy Czołgistów.

numer działki 2893/169


Wysokość wadium: Wadium w wysokości 14.500 zł dla nieruchomości należy wnosić w pieniądzu, przelewem na konto PKO Bank Polski SA, numer konta: 05 1020 2313 0000 3402 0556 3525 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2.7. stycznia 2022 r. Za datę wniesienia wadium uważa się datę uznania (wpływu) środków pieniężnych na rachunek Urzędu Miasta Piekary Śląskie. W tytule przelewu wadium należy podać lokalizację lub numer działki (np. wadium przetarg ul. Czołgistów) na które jest ono wnoszone. Wadium wpłacone przez uczestnika przetargu, który przetarg wygra

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.