Wróć do listy

Łódź, Śródmieście

130 000 zł
5 297 zł/m2
Mieszkanie 24,54 m2 Kawalerka 2 piętro Przetarg Oferta zakończona
-40%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 130 000 zł
Miasto Łódź
Powierzchnia 24,54 m2
Województwo łódzkie
Ulica Piotrkowska 15
Liczba pokoi 1
Piętro 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 000 zł
Numer oferty 138296X323889235
Termin wpłaty wadium 06-10-2021 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Łodzi ogłasza ustny przetarg nieograniczony (licytację) na sprzedaż lokali mieszkalnych wraz z udziałem w prawie
własności gruntu, stanowiących własność Miasta Łodzi, usytuowanych w budynkach położonych w Łodzi przy:

. ul. Piotrkowska 15*1
lokal mieszkalny nr 4B

Przetarg odbędzie się w dniu 14 października 2021 r., w siedzibie Urzędu Miasta Łodzi, Łódź ul. Piotrkowska 104,
Duża Sala Obrad, o godz. 10:00.

Historyczne ceny